Torborg Igland

Født: 
1967
Bosted: 
Agder
Agder
Foto:
Asle Jøssang

Kontakt forfatteren for å gjøre en avtale

Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Har du fylt inn epost og melding?

Torborg Igland

Født: 
1967
Bosted: 
Agder

Bokutgivelser

  • Offeret (Gyldendal Norsk Forlag, Ungdomsbok, 2016)
  • Øya (Flamme, Kortprosa, 2015)
  • Beta bok 1: Flukten (Gyldendal Barn og Ungdom, Ungdomsbok, 2013)
  • Kjære Miranda... Kjære Liv... (Gyldendal Barn og Ungdom, Barnebok, 2003)

Liste over bokutgivelser kommer her.

Se alle utgivelser
Se mindre




Torborg Igland (f. 1967) bor i Grimstad og har fire barn. Hun er utdannet samfunnsviter ved Universitetet i Oslo og har også studert ved Arkitekthøgskolen i Oslo og ved Skrivekunstakademiet i Bergen. Hun har vært journalist og festivalsjef for Ibsen- og Hamsun-dagene, og jobber nå som høgskolelektor i journalistikk. Hun har holdt en rekke skrivekurs for barn, ungdom og voksne.

Kontakt forfatteren for å gjøre en avtale

Meldingen er sendt til forfatteren. Du skal ha fått en kopi på e-post, men dette er internett, og her kan alt skje ... Har du ikke fått kopi av meldingen, ta kontakt med Norsk Forfattersentrum. Vi blir også veldig glade for beskjed dersom forfatteren ikke svarer deg. Du finner oss her!
Ups! Noe gikk galt. Har du fylt inn epost og melding?

Forfattar og vil gjere endingar på sida di?

Send inn her!

I Forfattarkatalogen finn du over 1800 forfattarar som tilbyr foredrag, opplesingar, bokbad, skrivekurs og mykje meir. Vi hjelper deg gjerne med å finne rett forfattar til oppdraget ditt.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.