Hilde Henriksen

Født: 
1962
Bosted: 
Vestfold
Vestfold
Foto:
Agnete Brun

Kontakt forfatteren for å gjøre en avtale

Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Har du fylt inn epost og melding?

Hilde Henriksen

Født: 
1962
Bosted: 
Vestfold

Bokutgivelser

  • Sana og øynene. Skrevet sammen med Mina Adampour (Kagge Forlag, Billedbok, 2024)
  • Sitronlimonaden (Magikon, Billedbok, 2010)
  • Dobbelt MAMMA. Om å være mamma i et nytt land (Lettlest forlag, Fagbok, 2008)
  • Skjalg. Høvdingens sønn (Vikingenes verden, Barnebok, 2006)

Liste over bokutgivelser kommer her.

Se alle utgivelser
Se mindre



Hilde Henriksen er lærer og forfatter. Hun har i mange år arbeidet som lærer i norsk og samfunnskunnskap for voksne innvandrere og har utgitt en lettlest dokumentar Dobbelt mamma – om å være mamma i et nytt land og bildeboken Sitronlimonaden. I 2024 kom bildeboken Sana og øynene, skrevet sammen med Mina Adampour.

Kontakt forfatteren for å gjøre en avtale

Meldingen er sendt til forfatteren. Du skal ha fått en kopi på e-post, men dette er internett, og her kan alt skje ... Har du ikke fått kopi av meldingen, ta kontakt med Norsk Forfattersentrum. Vi blir også veldig glade for beskjed dersom forfatteren ikke svarer deg. Du finner oss her!
Ups! Noe gikk galt. Har du fylt inn epost og melding?

Har du gjort en avtale med Hilde Henriksen?

Forfattar og vil gjere endingar på sida di?

Send inn her!

I Forfattarkatalogen finn du over 1800 forfattarar som tilbyr foredrag, opplesingar, bokbad, skrivekurs og mykje meir. Vi hjelper deg gjerne med å finne rett forfattar til oppdraget ditt.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.